חדשות החברה
Home » מידע מקצועי » מאמרים

מאמרים

 

כל מה שכדאי לדעת על מעקות אלומיניום

חברתנו מתמחה במעקות אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים.    ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שח..

כל מה שחשוב לדעת על מעקה

כאשר בונים בית צריך לקחת בחשבון את האסתטיקה הכללית של המבנה. אומנם אחד השיקולים המכריעים הוא התקציב אך בל נשכח כי ההחלטות הסופיות לוקחות אותנו לתקופה של כ- 20 שנים לכן כדאי להשקיע מחשבה ולא לתת לשי..

איך לבחור חלונות

חלון:1. פתח העשוי בקיר בית או בכל מבנה אחר – לחדירת אור ואויר פנימה. להבטה בעדו החוצה וכדומה. 2. מסגרת שקבועות בה שמשות זכוכית והיא סוגרת את הפתח. זו ההגדרה לחלון במילון אבן שושן.  לאחר ..
כל מה שכדאי לדעת על חלונות בבתי עסק

חלונות אלומיניום למשרד או לעסק יכולים ליצור רושם ראשוני מיוחד על הנכנסים למקום.   עיצוב המשרד שלכם הוא "חלון הראווה" של העסק, אשר מביע את טעמכם, מבטא את העדפותיכם, גם אם מדוב..

מה מוצאים במפעל אלומיניום

אחד השינויים היותר גדולים,שניתן לבצע במהלך שיפוץ או שינוי חדרי הבית הוא עיצוב מחודש לחלונות ופתחי הבית . באופן טבעי, חלק גדול מאיתנו מתקשר לכמה בעלי מקצוע המקצוענים, או לאנשים שאינם מבינים, כדי להחליט איזה צ..

אכות-צבע

איכות הצביעה IRON צבע  האבקה עם התכונות הטובות ביותר הם צבעי אבקת ציפוי   צביעה באבקה היא לטווח ארוך, הציפוי מביא לתוצאות מעולות. ולה יתרונות רבים:  אי..

מעקות למרפסת

  מעקות במרפסת לפי מכון התקנים גובה מעקה צריך להיות לפחות  105 ס"מ ממקום העמידה. בהנחיות של מכון התקנים לבניית מעקה  קיים מסמך המספק מפרט, הסברים, שרטוטים, תמונות, ודוגמאות של מע..
קרא עוד >>