חדשות החברה
Home » סורגים » סורגים-מעצבים

סורגים-מעצבים

סורגים

סורגים בבית נועדו להגן עלינו מפני פורצים מבחוץ וגם להגן עלינו מפני נפילות מהבית.
כאשר אנו מתגוררים בקומות גבוהות אנו יכולים לחשוב שאנו לא זקוקים להתקנת סורגים, כי הרי אין גנב שיטפס לקומה שמינית כדי לפרוץ לביתנו.זה נכון שאין זה סביר שגנב יטפס לקומות גבוהות אך בקומות הגבוהות קיים סיכון אחר והוא הנפילה למטה. בעיקר כאשר יש ילדים בבית אבל לא רק- כל אדם זקוק להגנה מפני הנפילה.
כאשר מגיעים לשלב של בחירת הסורג לבית חייבים לקחת בחשבון כמה שיקולים:1. מאיזה חומר מכינים את הסורג? מה החוזק של החומר?
2. לשים לב לרווחים שבין הפתחים שנוצרים בעיצוב.
3. כיצד מתקינים את הסורג ? האם ההתקנה בטוחה וחזקה?
4. להתאים את העיצוב של הסורג לסגנון של הבית.
סורג חלון
bars3_PicId_13763757821
באלום סטייל מייצרים סורגים מאלומיניום.  ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה.בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים – לא טיפול בחלודה ולא צביעה.
bars1_PicId_13763757681
באלום סטייל פותחה שיטה ייחודית של נפחות אלומיניום המאפשרת לכופף אלומיניום עד לעובי של 1 ס"מ וזאת ללא גרימת נזקים לחומר.אנו מתמחים בסורגים אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים.
bars2_PicId_13763757761
סורגים מעוצביםכאשר מגיעים לשלב של התקנת סורגים בבית אך חוששים שהבית יקבל מראה של בית סוהר' כדאי לדעת כי יש אפשרות להתקין סורגים מעוצבים.עיצוב הסורגים מגשיo לך חלום – הם תוכננו במיוחד כדי להיראות ייחודיים ואטרקטיביים המעניקים לבית מראה אסתטי.ניתן לצבוע את הסורגים לפי טעמכם הצבע מוסיף יופי ועיצוב.קיים מבחר בלתי נדלה של סורגים מאלומיניום כאשר הם מעטרים את הבית.
bars4_PicId_13763761971
אלמנטיםאלומניום דקורטיבי הוא קישוט בית וגינה מסקרן ומעורר התפעלות  בכל המשקיף במערבולות הסבוכות שלו.הסוד טמון בכלים המשמשים לכיפוף הצורות השונות.קח את הזמן שלך כדי לדפדף באתר האינטרנט שלנו ולראות את עבודות האלומיניום.
bars5_PicId_13763762041
שיטת הנפחות באלומיניום ייחודית לאלום סטייל, מאפשרת לכל אדם להינות מאלמנטים אלומיניום ואביזרים של סורגים, מעקות או פרזולים דקורטיביים, כדי ליצור מוצרי אלומיניום באיכות גבוהה.מוצרים אלה הם שווים בבית בסביבות ביתיות ומסחריות – בפנים ובחוץ.
bars_6_PicId_13763767221