גגונים לכניסה לבית

מה ההבדל גגונים מסוגים שונים? מה ההבדל בין סוככים קבועים או נשלפים? למה לבנות מאלומיניום ולא ברזל?

גגון שמעוצב לפי דרישות הלקוח יכול להתאים לשלל צרכים. בין היתר, גגונים יכולים להיות משולבים בכניסה לבית, בחניה או במרפסת. כמו כן, אפשר לראות אותם מרחוק ולכן יש להם השפעה על הרושם הראשוני שמקבלים האורחים. במקרה של בית פרטי, אפשר לשלב אותו להשבחת ערך הנכס ולהשגת יתרונות פונקציונאליים: הגנה מפני חדירת מים, מיסוך, הצללה ועוד.

גגון למשרד ולבית

הבדלים בין סוגי גגונים

הייעוד קובע את האופן שבו בונים את המוצר. אם משתמשים במוצר שהמטרה שלו היא הצללה בלבד, הדגש יהיה על מידות. במקרים של שימוש ברכיבים אדריכליים מסוימים למטרות דקורטיביות, הדגש יהיה על העיצוב ועל העיטורים. בכל מקרה, מומלץ להשתמש באלומיניום כדי לבנות גגונים.

הבדלים בין אלומיניום וברזל

עד לפני מספר שנים נהוג היה לייחס רק למתכת תכונות של חומר גלם חזק ועמיד. אבל כיום ברור שהאלומיניום הוא לא פחות חזק, מה גם שיש לו עוד כמה יתרונות מיוחדים. ראשית, אלומיניום הוא חומר גלם עמיד בפני שיתוך וקורוזיה. שנית, קל לעבוד עם האלומיניום ולעצב אותו בהתאם לדרישות הלקוחות. שלישית, אלומיניום הוא חומר גלם שנראה נהדר בכל סגנון עיצוב – גם בכניסה לבית וגם בחצר.

מאפיינים של סוככים קבועים או נשלפים

יש מקרים שבהם משתלם להוסיף סוככים לכניסה לבית. אם מחליטים להוסיף סוככים, צריך להשוות בין סוככים קבועים לבין סוככים נשלפים. בפועל, סוככים קבועים עולים פחות אבל הם פתוחים כל השנה ולא גמישים. לעומתם, סוככים נשלפים אפשר להוריד ולהוסיף בהתאם לתנאי מזג האוויר.

קיבוע אלומיניום לקיר

הסוד של שימוש באלומיניום הוא קיבוע איכותי לקיר. כאשר גגונים גם מיוצרים מאלומיניום וגם מקובעים באופן מקצועי לקיר, משיגים תוצאה שעומדת בכל סוגי העומסים.

גגון ליזר לכניסה לבית
גגונים לכניסה לבית

מבצע גגון אלומיניום

אנו בחברת אלום סטייל מייצרים גגונים מאלומיניום ומספקים פתרון ייחודי בארץ לכיפוף חומר הגלם. התוצאה: גגונים מעוצבים לפי דרישת הלקוח. כל לקוח והגגון שלו ואין שני לו. גגוני האלומיניום חזקים ומיוצרים בכל המידות. את הגגונים ניתן לחלק לרוחב או לאורך הכל לפי בחירת הלקוח כך שיתאימו באופן מושלם מעל כל חלון או דלת כניסה.

הגגונים מותאמים לתופעות טבע שונות ומזג אוויר קיצוני בשל פיתוחם הייחודי והינם עמידים לאורך שנים. אלום סטייל דוגלת בבקרת איכות בכל מוצריה, כל שכן גם בהתקנה שלהם.

תחושת הלקוח כי ברזל יותר חזק אך אין ספק שאלומיניום חזק לא פחות. חשוב שהקיבוע לקיר יהיה מספיק חזק שיעמוד בעומסים.  חשוב שהגגון יהיה מספיק חזק, אך מנגד גם קל. אנחנו לא רוצים לתלות משהו כבד מידי.

רוצים שנעשה לכם סדר? תתקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ מבעל מקצוע מהשורה הראשונה! טלפון: 052-2502160 או בתיבת הצור קשר שלפניכם.

סוככים, וגגון לדלת כניסה

סוככים קבועים או נשלפים יכולים לצמצם את השימוש במיזוג אוויר בבית בקיץ  באופן משמעותי, חיסכון באנרגיה. לקוחות  המעוניינים להפחית את עלויות מיזוג אוויר ולהגן על ריהוט פנים מבוהק השמש ייתכן שירצו לשקול הוספת סוככים / גגונים לכניסה לבית.

גגונים מעוצבים

בחברת אלום סטייל אשר מוצריה הינם בלעדיים בישראל פותחה שיטה לכיפוף אלומיניום ללא נזקים בחומר, תוך שימת לב  לאיכות ולבטיחות. לאורך השנים נוצר מגוון רחב של גגוני כניסה לבית.  אנו מעצבים  את הגגון בהתאם לבחירת הדגם ולפי הטעם ותפיסת העיצוב של הלקוח. לפניכם קולקציית גגונים רחבה ומגוונת, המשלבת עיצוב ויופי מרשים ודקורטיבי. בחרו את סגנון וגימור הגגון וצפו בדגמים השונים.

גגון כניסה מעוצב אנו החברה המובילה  בענף האלומיניום לגגוני כניסה לבית, למשרד ולבניין מגורים. החברה גאה להציג מבחר רחב של גגונים ותרשימי גגונים. אנו שמים דגש רב על תכנון ופיתוח הגגונים והלחמתם בהלחמת אלומיניום. אנו מאחדים את המוצר ליחידה אחת עד שתוכל לעמוד בלחצים עצומים.

קהל הלקוחות מוזמן לעיין בדגמים המופיעים באתר ולבחור את הדגם המתאים להם. בנוסף ניתן להגיע לשלל דגמים נוספים של גגונים המופיעים בתרשימים לגגונים, לבחור ולהזמין. אנו עובדים על פיתוח דגמים בכלים טכנולוגים מתקדמים כדי להגיע למוצר המושלם. במציאת פתרונות איכות ועיצוב לקהל לקוחותינו.

אנו מציעם מבחר גגונים לכניסה לבית, למשרד, לביה"ס, למוסדות ועוד.

גגונים מעוצבים למרפסת כדי שיהיה נוח לשבת גם בחורף וגם בקיץ.
גגונים למרפסת גינה דקורטיבי בכל גודל שרוצים.
גגון לחלון שנותן לנו כניסת אויר  ושומר שקרני השמש לא יפריעו לנו לשהות בחדר עם חלון פתוח.

מקורות השראה עומדים בבסיס קולקציית גגוני הכניסה המעוצבים.
עיצוב קלאסי, מראה עתיק, סגנון מודרני.בגמר צבע מובחר בשילוב זכוכית "סבתא" מחוסמת, טריפלקס כפול

אנו שמים דגש על הייצור האיכותי המאפשר שמירה על נראות הגגון כחדש לשנים רבות. הגגונים מיוצרים  מאלומיניום. חומר קל שאינו תופס קורוזיה עמיד לאורך שנים רבות ללא צורך בצביעה ותחזוק המוצר.

גגון לדלת ולחלון‏

בשנים האחרונות, אלום סטיל התקין סוככים/גגונים , כולל סוככים מתקפלים וקבועים במגוון מדהים של חומרים. אנו מתקינים סוככים תיקנים ואנו גאים בשביעות הרצון של לקוחותינו . הסוככים עשויים מבד ומעטרים את חלון הראווה של בתי עסק.

גגוני ויטראז

יותר עסקים בוחרים  בגגון הבד, במגוון של צבעים. מסעדות ובתי קפה שיתאימו לסגנון זה בצורה מושלמת.

סוככים, וגגון לדלת כניסה

סוככים קבועים או נשלפים יכולים לצמצם את השימוש במיזוג אוויר בבית בקיץ  באופן משמעותי, חיסכון באנרגיה. לקוחות  המעוניינים להפחית את עלויות מיזוג אוויר ולהגן על ריהוט פנים מבוהק השמש ייתכן שירצו לשקול הוספת סוככים / גגונים לכניסה לבית .