חלון הרמה אלום סטייל- חלון הרמה גליוטינה

ממה מורכב חלון גליוטינה? מה היתרון של חלון הרמה גליוטינה לעומת האלטרנטיבות? איך מתאימים חלון הרמה למראה בלגי?

חלון גליוטינה מורכב משתי יחידות. בגלל שמרכיבים שתי יחידות על מנת לבנות חלון כזה, הוא גמיש ונוח לשימוש. מבחינה פרקטית, מדובר על חלון שבו שתי הכנפיים זזות מעלה ומטה ונפתחות פנימה. כאשר הכנפיים זזות מעלה ומטה ונפתחות פנימה, אפשר לשלוט בצורה טוטאלית בכמות האור שחודרת אל החדר.

 

חלון הרמה 5000
חלונות הרמה גליוטינה

יתרונות של חלון הרמה גליוטינה

חלון שבו יש שתי יחידות – קל יותר לניקוי. בחלון הזה אפשר לנקות כל יחידה בנפרד, או לנקות את היחידות יחד. בין אם בוחרים לנקות את יחידות החלון ביחד או נפרד, הדגש הוא שקל להגיע לכל נקודה. כמו כן, זהו חלון שמאפשר עצירה מאובטחת. בזכות העצירה המאובטחת, אפשר לשלב חלון הרמה גליוטינה גם בבתי עסק וגם בבתים פרטיים עם ילדים.

נשמח לעזור

צרו קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות

האם צריך להפעיל כוח כדי להרים את החלון?

החדשות הטובות הן שלא צריך להפעיל שום סוג של כוח כדי להרים את יחידות החלון. אף על פי שהוא מורכב משתי יחידות, ההרמה שלו מתבצעת בצורה נוחה וקלה. בזכות מנגנון הפעלה איכותי וייחודי, החלון מורם בקלות ונפתח בלי מאמץ.

חלון גליוטינה 5000
חלון הרמה גיליוטינה

התאמת חלון הרמה למראה בלגי

אחד היתרונות הדקורטיביים של החלון הוא שניתן להתאים אותו למראה הבלגי. קודם כל, התאמה למראה הבלגי נובעת מעצם השימוש באלומיניום. בגלל שמשתמשים באלומיניום, החלון מתכתב מלכתחילה עם סגנון העיצוב הבלגי שנפוץ בבתים ומשרדים. שנית, אפשר להתאים את החלון למראה הבלגי על ידי חלוקה והלבשות תואמות. גם פה, המפגש בין היבט פונקציונאלי ודקורטיבי מוכיח את עצמו.

נשמח לעזור

צרו קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות

לאן מתאים החלון?

חלון הרמה בסגנון הזה יכול לפתור בעיות רבות בבית, בחנות ובמשרד. ספציפית בבית, הוא מומלץ עבור מטבח, אמבטיה, חדרי שירות וחדרי שינה. במשרדים וחנויות, אפשר לשלב אותו בחללי עבודה משותפים ובמטבחון.

חלון הרמה גליוטינה

פותחים לך חלון למוצר אלומיניום חדש

אלום סטייל מתמחה בפתרונות אלומיניום לקהל יעד מגוון. בהשארת פרטים באתר, נוכל לתכנן גם עבורך חלון הרמה גליוטינה בהתאמה אישית ובאיכות גבוהה של חומרי גלם.

חלון הרמה גליוטינה, פותר בעיות רבות. מותקן בעיקר במקומות כגון: מטבח, אמבטיה, מחסני שירות.
נוח וקל לתפעול. נוח לניקוי.

פותחים לך חלון למוצר אלומיניום חדש