תריסי גלילה ותריסי הזזה

אלום סטייל החברה המובילה בשוק הישראלי  לתריסי גלילה ותריסי הזזה. בכך מאפשרת לנו להכתיב את המילה האחרונה בתחום. הן מבחינת המנגנונים המתקדמים בענף האלומיניום והן מבחינת השפה העיצובית הייחודית לאלום סטייל.
כיום כל בית בישראל יכול ליהנות מתריסי גלילה חשמליים. מחומרי גלם באיכות מעולה עם פרזול מתקדם, תוך שמירה על עיצוב של תריסי אור ותריסים דמוי עתיק.

קולקציית תריסי ההזזה

בקולקציית תריסי ההזזה שלנו תמצאו מגוון רחב של תריסי גלילה, ותריסי הזזה, לחדרים, לסלון ולכל הפתחים. מגוון  פתרונות אכותיים.
הכל בהתאמה אישית לפי מידה, צורך וכמובן החלומות עיצוביים שלכם.
מהפיכת תריסי ההזזה ודלתות הזזה האיכותיים של קליל וחברות נוספות, תופסת בשנים האחרונות יותר ויותר תאוצה. יתרונותיהם ניכרים ומשמעותיים עבור הלקוחות, במיוחד בכל הנוגע לתריסים ולחלונות של אלום סטייל.

נשמח לעזור

צרו קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות

תריסי גלילה ותריסי הזזה

ראשית, הם מרשימים ביותר, הן בנוכחותם והן בעיצובם. שנית, הם פרקטיים בצורה בלתי רגילה, הן בניצול האידיאלי של המרחב המוגבל בחדר והן בכך שאין צורך להותיר מקום לפתיחת דלתות.
כך שניתן למקם פתח תריס גלילה ללא חשש לנזקים בשל התקנת חיצונית וארגז תריס בולט כלפי חוץ.

 

תריסי גלילה תריסי הזזה

ארגזים נסתרים וארגזים חיצונים

תריסי גלילה חשמליים ותריסי גלילה ידניים.
עם השנים פותחו מנגנוני נעילה, פתרון לפריצה ללא בעיות וקלקולים. כמו כן פותחו דגמים של שלבי אלומיניום כדי לפתור את בעיית האור והאוויר. באלום סטייל פותח דגם של תריס 1300 בלגי שלב 35 מ"מ.
עם השנים, חלו שינויים בעיצוב תריסי הגלילה , כאשר השינוי המרכזי בהם הוא השלבים. קיימים שלב אור ושלב צלון לחלונות קלסים הקו העיצובי הזה מספק לנו מראה נקי יותר ומכניס אור אל תוך הבית.
בכל מה שקשור לתריסי הזזה, אצלנו תהיו בטוחים שאנחנו הכי עדכניים. 
מחלקת הפיתוח העיצוב והתכנון של אלום סטייל, מתעדכנת כל הזמן בחידושים האחרונים בתחום האלומיניום העולמי.

עדכונים בעיצוב, בחומרי הגלם ובפרזול. באלום סטייל פותח דגם של ארגז פנימי שטוח ללא בליטות.
כמו כן אלום סטייל עבודות אלומיניום נותנת מענה לצרכן הישראלי בפיתוח פתרונות שיתאימו לשוק המקומי, ביחד עם מחיר הוגן לצרכן.
כל מוצר שעוזב את פס הייצור, מיוצר מחומרי הגלם המתקדמים בעולם עם מתקני הפרזול הכי חדשניים.
כמו כן אלום סטייל נותנת מענה בסטנדרטים הכי גבוהים בארץ לעבודות אלומיניום. גגונים , חלונות מיוחדים ודלתות  איכותיים ומשובחים תוך שימת דגש על מערך שירות מוביל ואחריות של 7 שנים.