מעקה אלומיניום למרפסת

מעקות

איך בוחרים מעקות? מה היתרונות של אלומיניום על פני חומרי גלם אלטרנטיביים? ומה ההבדל בין עיצוב מעקה מודרני לעומת כפרי?

מעקה הוא הרבה יותר מאשר רכיב אדריכלי שתפקידו למנוע נפילה. זה נכון שמרכיב כזה הוא חלק בלתי נפרד מכל חלל שיש בו שני מפלסים שונים, אך הוא גם בולט ברמה הדקורטיבית. בזכות הבולטות שלו, ניתן לעצב אותו בצורה ייחודית ולשדרג את חלל הפנים. כמו כן, זהו אחד הרכיבים האדריכליים היחידים שיכולים להתאים גם לבניינים וגם לכלי שיט ומצוקים.

מעקה פרזול מעוצב
גדר הייטק

פרמטרים לבחירת מעקות

מעקות בוחרים בעיקר על פי סוג חומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לייצר אותם. אם רוצים שהרכיב האדריכלי הזה גם ייראה טוב וגם יחזיק מעמד לאורך זמן, כדאי לבנות אותו מאלומיניום. כאשר משתמשים באלומיניום, מרוויחים חומר גלם עמיד בפני שיתוך. כמו כן, אלומיניום הוא חומר גלם שקל לעבוד איתו ולעצב אותו. בגלל זה, אפשר להשתמש באלומיניום על מנת לייצר את כל סוגי המעקות.

שימוש באלומיניום לייצור מעקות

אלומיניום יכול להתאים עבור ייצור מעקות לבית, לעסק, לחנות, לבית מלון או למבנה ציבורי ובניין משרדים. באמצעות אלומיניום אפשר לעצב את הרכיב האדריכלי כך שהוא ימנע נפילות, אך באותה מידה גם יתכתב עם סגנון עיצוב מודרני או כפרי. נוסף על כך, השימוש באלומיניום הופך את המעקה לעמיד בפני שחיקה, בלאי ושריטות.

מעקה למדרגות אלומיניום
סורג למעקה אלומיניום

צביעה של האלומיניום

ההבדל בין עיצוב מודרני וכפרי יכול לבוא לידי ביטוי בחומרי הגלם שבהם משתמשים. בעוד בעיצוב מודרני מעדיפים מתכת, בעיצוב כפרי משתמשים בעץ. אבל כיום ברור שהעץ למשל לא מספיק כדי לבנות מעקות – כי הוא נוטה לסבול מבלאי ושחיקה. אז במקום זה, משתמשים באלומיניום ואחר כך צובעים אותו. אם משתמשים באלומיניום וצובעים אותו בגווני חום או שמנת, אפשר להתאים אותו לכל סגנון עיצוב מבוקש.

אנחנו כאן כדי להגן עליך

אלום סטייל מאפשרת לך להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי סוגים שונים של מעקות. אם חשוב לך לבחור מוצר איכותי, מתקדם ואמין מאלומיניום ברמה גבוהה – הגעת למקום הנכון. כעת, נשמח לקבל פרטים דרך האתר כדי לבנות עבורך מעקות אלומיניום בהתאמה אישית.

גגון לכניסה לבית
חלון פתיחה 4500

מעקות אלומיניום

הסלון הוא לב ליבו של הבית משום שהעניינים המשמעותיים נעשים בו. כדי שהסלון ילבש יוקרה, יהיה חייב  להיות בו מעקה אלומיניום מעוצב בשלל עיצובים מיוחדים ואם אפשר, גם עם שלוב של אלמנטים מאלומיניום המעניקים תחושה יוקרתית. מעקה במרפסת סלון הוא הדבר החשוב ביותר לעיצוב הבית. אם רוצים עמעקה בסגנון תיק או מעקה דמוי ברזל באלום סטייל תמצא את כל המגוון של המעקות. תוך שימת לב ודגש על האיכות והעיצוב של בית הלקוח. חברתנו מתמחה במעקות אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים. ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה. בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים – לא טיפול בחלודה ולא צביעה. ניתן לצבוע בכל צבעי הקשת.

מעקות מעוצבים

חברתנו מתמחה במעקות אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים. ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה. בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים  לא טיפול בחלודה ולא צביעה. ניתן לצבוע בכל צבעי הקשת.

מבחר בלתי נדלה של מעקות אלומיניום. מגבירים לא רק את בטיחותם של המשתמשים במדרגות אלא מעטרים את חזית הבית בקישוט מעוצב. מעקה מדרגות חזק ועמיד בפני חלודה, אינו מצריך כל טיפולי אחזקה. ישנה אפשרות למעקה נמוך, המשתלב עם הקיר הדקורטיבי המסמן את מתחם הבית והחצר. להשיג במגוון דגמים ועיצובים.

סורג לגדר אלומיניום