מעקה זכוכית למרפסת

ישנם שני סוגים בולטים של מעקות זכוכית : מעקה זכוכית שהאלמנטים יהיו מנירוסטה 316 (אל חלד)  ועל המעקה יהיה פרופיל עליון לחיזוק הזכוכית ולאחיזה נוחה. לעומת זאת, מעקה למרפסת במראה מודרני, בסגנון עיצוב סולידי יותר עם זכוכית עבה במיוחד השקועה בעומק הבטון של החגורה ללא  פרופיל עליון, כלומר עובי הזכוכית של המעקה מהווה את החוזק.
מעקה למדרגות מעוצב מזכוכית בצריבה או בצביעה מתחיל מתכנון נכון של החומרים והשילוב ביניהם. את החומר שבו אנו מתכננים את המעקה למדרגות ללקוחותינו, אנו מתאימים לשאר חלל הבית על פי צבעו וסגננו.  מעקה למדרגות העשויות מזכוכית בלבד אנו מתאימים לרוחב המדרגות. בבתים שיש בהם בטון חזק יש אפשרות לתלות  את המעקה הנותן תחושה של מעקה מרחף. מדרגות לבתים בהם ישנה אווירה יוקרתית נשלב אלמנטים נירוסטה.
יחד עם זאת, תמיד אנו מתאימות את הסגנון בדיוק כמו שהלקוח רוצה, כך שניתן לשלב חומרים נוספים ייחודיים כמו  מדרגות מזכוכית עם שילוב של נירוסטה.

מעקה זכוכית ומדרגות עץ

מעקה זכוכית

מעקות זכוכית
האפשרויות בלתי מוגבלות: זכוכית בלבד, מעקה זכוכית בשילוב עץ, מעקה זכוכית בשילוב אלומיניום, מעקה זכוכית בשילוב נירוסטה.

הכל תוך שימת דגש על היופי והבטיחות כאחד.

מעקות זכוכית בשילוב עץ.

מעקה זכוכית בשלל דגמים, בשילוב מאחז מעץ ואלומיניום.

שילוב החומרים מעניק תחושה נעימה ואסתטית.

קיימים מוצרים נוספים של מעקות בשילוב עם מדרגות בהתאמה.

מעקה למדרגות בשילוב מנטים

כשמדובר במעקה זכוכית מעוצב, אנו לוקחות בחשבון את גורם ניקוי הזכוכית  בעיקר אם ישנם בבית ילדים קטנים או כאשר מדובר בזכוכית שקופה . לעיתים חומרים מסוימים אינם מתאימים לניקוי הזכוכית , אך אנו תמיד דואגות למצוא פתרונות לכל דבר, כדי שתוכלו ליהנות בראש ובראשונה מפרקטיקה,

מעקות זכוכית

כאשר בניהם חוצצים מנטים עכביש וחיזוק המעקה בשילוב המדרגות מעץ או מזכוכית לחיזוק מעקה הזכוכית בשיטה מיוחדת של אלום סטייל לעיגון בקיר. זכוכית 12 מ"מ.

מעקות זכוכית עם שילוב נירוסטה

מעקות זכוכית עם שילוב נירוסטה. מעקה זכוכית בשילוב נירוסטה ואלמנטים לפי בחירת הלקוח. מהכל נעשה נירוסטה החומר העמיד בפני חלודה וקורוזיה. מעקה מדרגות, כמו בתמונה בגימור המושלם, חסר פשרות, נטול זיזים וקצוות.