סורגים מאלומיניום

מה היתרונות של סורגים מעוצבים מאלומיניום? איך מונעים נפילת ילדים מהחלון?

ייצור סורגים הינה החברה העוסקת בייצור, והתקנה והספקת סורגים שקופים פוליקרבונת יוקרה. סרגים אלומיניום מעוצבים לחלונות מחומר פוליקרבונת יוקרה. החברה בעלת מוניטין רב בתחום וזהו עיקר פעילותה. חברת אלום סטייל מייחסים חשיבות לתהליך בחירת סורגים לחלונות ופתחים של הבית, בגישות עיצוב מודרניות. ושמות דגש על כך שסורגים הזז למרפסות בשיתה חדשנית מעוצבות ומותאמות אישית הן עדות לטעמו הפרטי של בעל הבית ומקנות לנכס ייחודיות
כבר 30 שנה, היא החברה המובילה בארץ לייצור סורגים לבית -בטחון, אישי, וחזקים לפריצה . סוד הקסם של סורגים מחיר אחיי זול. הוא השילוב המושלם בין איכות, חוזק ורמת ההכות גבוהה לבין יופי, אסתטיקה ועיצוב מקורי. כל זאת תוך כדי עמידה בתקני היצור המחמירים בעולם.
בבואכם להתקין בביתך סורגים
בינונית , חשוב שתדע שיש לך גב חזק והגנה מירבית לשנים רבות. נשמח לפגוש אתכם .

אלומיניום הוא חומר גלם שנפוץ בענפי התעשייה והבנייה. עם זאת, בשנים האחרונות החלו בעלי משפחות והורים לילדים להבין את היתרונות של האלומיניום גם בהקשר של עיצוב סורגים. בזכות העובדה שאפשר לעצב סורגים שאינם מצריכים טיפול ואחזקה ועל הדרך למנוע נפילת ילדים או פריצה, האלומיניום הפך לבן בית בישראל.

סורג ישר

המוצר שלנו שומר על הבית שלך

אלום סטייל גאה להיות היחידה שמשווקת בישראל סורגים מעוצבים מאלומיניום שאינם מצריכים טיפול ואחזקה. הסורגים שלנו מעוצבים בהתאמה אישית לרצון שלך, מגנים על הילדים שלך מפני נפילות וכמובן שומרים על הבית שלך מפריצות וגניבות. רוצה להתרשם מהם? נשמח לעמוד לרשותך בהקדם

נשמח לעזור

צרו קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות

סורגים מאלומיניום

אין חלודה – אין בעיות

סורגים מעוצבים מאלומיניום עמידים בפני תופעות של חלודה וקורוזיה. וכאשר הסורגים לא מחלידים, אין סיכוי שהילדים ייפצעו מהם או שכל האזור יזדהם. בנוסף, סורגים בלי חלודה פשוט נראים טוב ומרשים יותר מסורגים אחרים. חוץ מזה, כאשר אין סכנה לחלודה גם לא צריך לשלם ביוקר על תיקונים ועל אחזקה לעיתים קרובות. במקום זה, מעצבים את הסורגים שהכי מתאימים לסגנון המועדף ונהנים מהם לשנים רבות תוך כדי השבחת ערך הנכס.

כל העיצובים שהסורגים צריכים

הערך המוסף של סורגים מאלומיניום נובע מהאופן שבו עובדים על מנת לעצב אותם. בגלל שהאלומיניום הוא מטבעו חומר גלם רך שנוח לעיבוד שבבי, המשמעות היא שניתן לעצב אותו בהתאמה אישית לצרכים של קהל היעד. במסגרת התאמה אישית לצרכים של קהל היעד, נהנים מסורגים שמעוצבים ברמה גבוהה ונראים נהדר גם ביחס לשאר הרהיטים או האלמנטים הדקורטיביים בבית.

סורגים מאלומיניום? רק אצלנו

נציגי אלום סטייל ישמחו לעמוד לרשותך בתהליך העיצוב של הסורגים. אם חשוב לך שהסורגים הבאים לא יחלידו, ייראו נהדר ויעוצבו לפי הטעם האישי שלך – הגעת למקום הנכון. כעת, כל שעליך לעשות הוא לאסוף מאתנו פרטים נוספים על הסורגים ולהצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. כבר עכשיו נשמח לקבל ממך פרטים דרך האתר ולהציע לך סורגים מאלומיניום במוצר ייחודי שאין למתחרים.

סורגים לחלונות

לא סתם סורגים אלומיניום מעוצבים תופסים מיקום של כבוד בבית הישראלי. הם מעוצבים, מהאלמנטים המהווים יופי לחלון. סורגים לחלון בחדרים מיוצרים מאלומיניום. קיים מגוון רחב של סורגים מחומרים העמידים לאורך שנים וניתנים להתאמה למידה הרצויה. כל סורג מעוצב שאנו מספקים, וסורגים למרפסת שלנו מחוזקים בשיטה מיוחדת. אלומיניום ייחודי העובר תהליך ציפוי וצביעה בשמירה על מבנה הסורג לאורך שנים.

לסורגים מעוצבים יש יתרונות רבים וזאת מעבר לעיצובים המרשימים והגמורים שלא מותירים מקום לדמיון. למעשה סורגים אלו שאלום סטייל מיצר, חזקים ובטוחים יותר מסורג ברזל וחוסכים כסף רב ומאמצים מיותרים, כך שאין צורך לצבוע את הסורג כל שנה. מעבר לכך, אין צורך להתעסק עם סורג שבמהלך השנים מחליד ומקבל קורזיה.

הצד הבטיחותי של הסורג

סורג לחלונות מעוצבים, הם בטיחותיים ביותר. כאשר מדובר בסורג אלומיניום המיועד לחדרי ילדים, או באופן כללי כאשר ישנם ילדים קטנים בבית. אם נשווה את הסורגים לסורגים רגילים ממתכת, ילדים יכולים להזדהם מחלודה בסורג, בעוד שבסורג אלומיניום אין חלודה הם חזקים ואינם צריכים טיפול.

מגוון עיצובים מרהיבים כיד הדמיון

בתחום סורגים אלו, ניתן לראות מגוון רב של עיצובים מרשימים ומשנה לשנה הטרנדים והעיצובים הולכים ומתקדמים. את הסורגים ניתן למצוא במגוון רחב של חלונות ודלתות מרפסות.  מעבר לכך, סוגים אחרים של חומרים עמידים לאורך שנים רבות. את סרגים אלו, ניתן לשלב עם סורג נפתח לטיפול המזגן או לצרכים שונים.

סורגים לבית

סורגים לבית נועדו להגן עלינו מפני פורצים מבחוץ וגם להגן עלינו מפני נפילות מהבית.

כאשר אנו מתגוררים בקומות גבוהות אנו יכולים לחשוב שאנו לא זקוקים להתקנת סורגים, כי הרי אין גנב שיטפס לקומה שמינית כדי לפרוץ לביתנו. זה נכון שאין זה סביר שגנב יטפס לקומות גבוהות אך בקומות הגבוהות קיים סיכון אחר והוא הנפילה למטה. בעיקר כאשר יש ילדים בבית אבל לא רק כל אדם זקוק להגנה מפני הנפילה.
כאשר מגיעים לשלב של בחירת הסורג לבית חייבים לקחת בחשבון כמה שיקולים:
מאיזה חומר מכינים את הסורג? מה החוזק של החומר?
לשים לב לרווחים שבין הפתחים שנוצרים בעיצוב.
כיצד מתקינים את הסורג? האם ההתקנה בטוחה וחזקה?
להתאים את העיצוב של סורג לסגנון של הבית.

סורגים מעוצבים אלומיניום

סורגים מעוצבים כאשר מגיעים לשלב של התקנת סורגים בבית אך חוששים שהבית יקבל מראה של בית הסוהר' כדאי לדעת כי יש אפשרות להתקין סורגים מעוצבים. עיצוב הסורגים מגשים לך חלום, הם תוכננו במיוחד כדי להיראות ייחודיים ואטרקטיביים המעניקים לבית מראה אסתטי. ניתן לצבוע את הסורגים לפי טעמכם הצבע מוסיף יופי ועיצוב. קיים מבחר בלתי נדלה של סורגים מאלומיניום כאשר הם מעטרים את הבית.

סורג אלומיניום

באלום סטייל מייצרים סורגים מאלומיניום.  ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה. בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים  לא טיפול בחלודה ולא צביעה.

גדר אלומיניום

שיטת הנפחות באלומיניום הייחודית לאלום סטייל, מאפשרת לכל אדם להינות מאלמנטים של  אלומיניום ואביזרים לסורגים, למעקות או פרזולים דקורטיביים, כדי ליצור מוצרי אלומיניום באיכות גבוהה.

סורג אלומיניום