חלונות-בלגים

  חלונות מסוג זה נפוצים בבתים ובמקומות בהם מעוניינים לשדר יוקרה, ולהעניק תחושה של מרחב ושל חלל פתוח.

  בחברת אלום סטייל מציעים לכם מגוון חלונות בלגיים אשר יהפכו את הבית שלכם למיוחד יותר, שיכניסו אוויר אל החדרים ושישלימו את המראה המעוצב והיוקרתי בבית בצורה הטובה ביותר.

  בקטגוריה זו תוכלו למצוא חלונות בלגיים משני סוגים עיקריים: חלונות הזזה וחלונות פתיחה , כך שתוכלו לבחור את הסוג שמתאים לבית שלכם באופן המיטבי.

  כל החלונות שלנו מיוצרים מאלומיניום חזק ועמיד שישמש אתכם במשך שנים, עם חיזוקים איכותיים אשר שומרים על החלון מפני פגיעות שונות.

  בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של גדלים, החל מחלונות קטנים במיוחד ועד לחלונות גדולים מאוד.

  חלונות בלגים, בבית ובמשרד

   חלונות בלגיים הינם חלונות מיוחדים המיוצרים מפרופיל עבה.  הדפנות של החלונות עבות וכך ניתן ליצור חלונות גדולים במיוחד מבלי לפגוע בעמידות שלהם.

  חלון 4000 פתיח
  אלום סטייל

  חלון הזזה עם פרופיל מעודן בעיצוב בלגי, עם איכויות האלומיניום. אטום אמין ועמיד לאורך שנים. חלון קליל בלגי 7300 פתח אור מקסימלי עם פרופיל מינימלי. לפרופיל קיימים גלגלים לזכוכיות כבדות. ניתן לצבוע בכל צבעי הקשת. ניתן לחלוקה בצדדים לתחושת חלון בלגי בצבעים כהים המקנים לו מראה של ברזל.

  חלונות פתיחה 4300 משתלבים כמעט בכל הגדלים. ישנה אפשרות לשילוב דלת בלגי. ניתן לעשות את החלון דרייקיפ {מספריים}, קיפ  וגם פתיחה אמצעית. גם בחלון זה קיימים היתרונות של האלומיניום שילוב של חוזק אמינות וללא צורך בתחזוקה שנים רבות.

  חלון הזזה 1700 פותחו למידות קטנות. אלום סטייל פיתח עבורם אביזרים חלקים וגלגלים למסה כבדה. ניתן לחלוקה וזאת כדי להפוך את הסדרה לחלונות יותר גדולים ולתת להם את היופי של חלונות דקים ויפים.

   

  נגן וידאו

  גלרית תמונות

  הדרך הטובה ביותר להתרשם ממגוון רחב של חלונות שלנו היא לבקר במפעלנו

  גם אנחנו עובדים עם אלום סטייל