מעקה אלומיניום למרפסת

הסלון הוא לב ליבו של הבית משום שהעניינים המשמעותיים נעשים בו. כדי שהסלון ילבש יוקרה, יהיה חייב  להיות בו מעקה אלומיניום מעוצב בשלל עיצובים מיוחדים ואם אפשר, גם עם שלוב של אלמנטים מאלומיניום המעניקים תחושה יוקרתית. מעקה במרפסת סלון הוא הדבר החשוב ביותר לעיצוב הבית. אם רוצים עמעקה בסגנון תיק או מעקה דמוי ברזל באלום סטייל תמצא את כל המגוון של המעקות. תוך שימת לב ודגש על האיכות והעיצוב של בית הלקוח. חברתנו מתמחה במעקות אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים. ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה. בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים – לא טיפול בחלודה ולא צביעה. ניתן לצבוע בכל צבעי הקשת.

חלון פתיחה 4500
אמנת האלומיניום

מעקות אלומיניום

מבחר בלתי נדלה של מעקות אלומיניום. מגבירים לא רק את בטיחותם של המשתמשים במדרגות אלא מעטרים את חזית הבית בקישוט מעוצב. מעקה מדרגות חזק ועמיד בפני חלודה, אינו מצריך כל טיפולי אחזקה. ישנה אפשרות למעקה נמוך, המשתלב עם הקיר הדקורטיבי המסמן את מתחם הבית והחצר. להשיג במגוון דגמים ועיצובים.

מעקות מעוצבים

חברתנו מתמחה במעקות אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים. ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה. בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים  לא טיפול בחלודה ולא צביעה. ניתן לצבוע בכל צבעי הקשת.

מעקות אלומיניום

סרטונים

נגן וידאו

מעקות אלומיניום מעוצבים בשלל דגמים

תמונות

גם אנחנו עובדים עם אלום סטייל