בס״ד

לשיחת ייעוץ ללא עלות התקשרו 052-2502160

גגון לכניסה לבית

גגון לכניסה לבית

כל הבתים יכולים ליהנות מצל סוכך שמש או גגון,

סביר להניח כי הבית שלך יכול להפיק תועלת מדי , אבל אתה יכול להיות מודאג לגבי שאלה אם הבית שלך יתאים לחופה או בצל שמש. התשובה לשאלה זו היא בהחלט כן! ישנם מאות סגנונות, צבעים, עיצובים וחומרים שממנו ניתן לבחור. זה אומר שאנחנו יכולים לספק כל בית שלכם. עם גגון אישית מעוצב שמתאימה לסגנון האישי של הבית שלך ועיצוב .

גגון לכניסה

גגון מסחריים שיתאימו לכל העסקים

בשנים האחרונות, אלום סטיל התקין סוככים/גגונים, כוללים סוככים נשלפים וקבועים מסחריים במגוון מדהים של חומרים. אנו מתקינים סוככים, גגון, של כל תיאור, ואנו גאים בשביעות הרצון שלעבודה יפה מאוד. הגגונים, מסחרי המתכת ובד ומעטרים את חלון הראווה של בתי עסק רבים ברחבי והם פופולריים בבניינים מסחריים גדולים ופרויקט בנייה.

סוככים/גגונים יכולים לספק כל בניין מסחרי עם הסוכך אישית מעוצב המושלם, בטוח כדי להשלים את העיצוב הקיים בצורה מושלמת. מגוון רחב של מסגרות וסוככים אומר שזה קל לבחור רק את הבנייה הנכונה. התקנת סוכך חדש מספקת כל חנות עם מתיחת פנים מיידי ותשתיראינה נהדרים לשנים הבאות

סוככים יש מה שאתה צריך

התכונות מסורתיות יותר שלחסד גגון הבד מסחרי רבים חנות, עם מרקם פריך , עמיד במגוון של צבעים. מסעדות ובתי קפה שיתאימו לסגנון זה בצורה מושלמת , אבל גגון בד יכול להיראות נהדר מעטר כמעט כל חנות.

גגון ליזר לכניסה לבית
גגון ליזר לכניסה לבית

 

 גגון למרפסת

גגון לכל הצרכים של ההגנה מפני שמש,

לקוחות  יכולים ליצור קשר עם אלום סטייל סוככים, גגונים, חברת המבנה המובילה, ואנחנו כבר שיכללו את אמנות גגון, סוככים, גגון למרפסת, בעיצוב כי זה בהגנה מפני נזקי שמש.

כל הבתים יכולים ליהנות מצלים בסוכך שמש או גגון לדלת כניסה,

גגונים לבית, הם כדי לעזור לך להגן על הריהוט הבית שלך, להפחית את עלויות האנרגיה שלך, ולהפוך את הבית שלך יותר נוח במזג האוויר חם . עם שלוש סיבות חשובות כאלה, זה כמעט בלתי אפשרי למצוא בית שלא ייהנה מהתוספת של מבני הגנה מפני שמש גגון לבית,  החוף המערבי.

סביר להניח כי הבית שלך יכול להפיק תועלת מדי , אבל אתה יכול להיות מודאג לגבי שאלה אם הבית שלך יתאים לגגון או בצל שמש. התשובה לשאלה זו היא בהחלט כן! ישנם מאות סגנונות, צבעים, עיצובים וחומרים שממנו ניתן לבחור. זה אומר שאנחנו יכולים לספק כל בית עם גגון אישית מעוצב שמתאימה לסגנון האישי של הבית שלך ועיצוב .

סוככים מסחריים

סוככים מסחריים שיתאימו לכל העסקים

גגון חן

אולי יעניין אותך גם

תיקון תריסים

תיקון תריסים זקוקים לתיקון של חלונות אלומיניום? תריסי גלילה? תריסי גלילה חשמליים? הגעתם למקום הנכון. אנו באלום סטייל מבצעים תיקונים בבית, במשרד ובמבנה תעשיה. מבצעים תיקון

קרא עוד »
חלונות למשרדים

פרויקטים מסחריים

פרויקטים מסחריים אלום סטייל מתמחה בהתאמה אישית. בין אם אתה עסק קטן, משרד, בית ספר, בית מלון, משרד ממשלתי, מפעל מסחרי בקנה מידה גדול, אנחנו

קרא עוד »