איכות ונוחות השימוש באלומיניום נמדדות לאורך שנים, אך כבר מן ההתחלה אפשר לזהות כי האלומיניום מרכיב חשוב למבנים שלנו. דלתות וחלונות פתיחה והזזה איכותיים ונוחים לשימוש לעומת דלת עץ או חלונות עץ שבמהרה יהפכו לגורם מעיק בבית. פרזול אלומיניום צריך להיות איכותי, עמיד ועם זאת מאוד נח לשימוש. הידית תנוע ברוך, הנעילה תהיה קלילה, הדלת והחלונות יעצרו בצורה חלקה וינועו בחופשיות קדימה ואחורה. כדי לדאוג לנוחות השימוש לאורך שנים חשוב לבחור חלון או בדלת איכותית

  אמנות האלומיניום

  חלונות הזזה וחלונות פתיחה דלתות וכל הקשור לאלומיניום  נותנים את הטון לעיצוב הבית שלכם.

  על אף שהחלונות הן המרכיב הראשון שחושבים עליו כאשר מדברים על שיפוץ הבית או בית חדש . חשוב שנבין שחלונות ומעקות אלומיניום  משפיעים בצורה משמעותית מאוד על מראה הבית. אנו באלום סטייל רכזנו עבורכם מידע ויעוץ על שיפוץ הבית שלכם, חלונות החדרים שלכם יהיו יותר אטומים בגימור משלם.

  כניסת בית ישנה לא מצליחה לתת את תחושת המראה המושלם. ישנם פתרונות באמנות האלומיניום לעצב את הכניסה לבית בגגון לכניסה שירשים את המבקרים שלכם. ישנם גם פתרונות לסורגים מאלומיניום מעוצבים שנותנים תחושה של סורג ברזל.

  ישנם פתרונות לחלון פתיחה או חלון הזזה איכותית עם זכוכית המבודד לרעשים. תחושה של פרטיות משפיעה ישירות על החיים שלנו בבית ועל הרגשת הביטחון שאנחנו חשים בבית. תחושת פרטיות מתקשרת ישירות גם לפרטיות הילדים שלנו ולהגנתם עם סורגים לחלונות.

  חלונות האלומיניום שעשויים  מחומרי גלם איכותיים כגון קליל אקסטל מוכנים לבידוד הבית מרעשים מבחוץ. זה לא פחות חשוב , הבידוד לא מאפשר לחום לצאת או להיכנס מבחוץ אל תוך הבית ולכן חלונות בידודית מסייעים לשמור על טמפרטורה קבועה ונוחה בתוך הבית. הבידוד מושפע גם מאיכות ועובי הזכוכית המבודדת עצמה. חלונות פתיחה איכותיים סופגים גם הם רעשים ואוטמים בצורה אופטימלית את פתחי הכניסה. בנוסף, חלונות הזזה איכותי מחזיק את הדלת הכבדה עם גלגלים מסיבים שגם מאפשר פתיחה וסגירה קלים וגם מבודד מרעשים.

  אמנות דלתות הפנים

  לדלת פנים יכול להיות תפקיד מרכזי בעיצוב של חדר או חלל הבית. כאשר בוחרים דלת בהתאמה אישית אפשר לשלב זכוכית חלבית הנותן תחושה של דלתות בלגי. גם גוון מדויק של צבע שיתאים לעיצוב של הבית, יעצים אותו ויהפוך אותו לבלתי נשכח. בדלתות, אלמנטים לעיצוב הדלת ועיצוביים שיהפכו את הדלת רהיט אומנותי של ממש.

  אלום סטייל אמנות האלומיניום

  עיצוב מדרגות אלומיניום וזכוכית

  כאמור מדרגות לבית או לעסק כזה שעשוי לתרום תרומה של ממש בחיסכון כסף ומעניק תחושה של יוקרה, ועל כן כדאי לשקול את העיצוב בעזרת מומחים בתחום העיצוב האלומיניום. כאמור בחלק מהמקרים עיצוב המדרגות והמעקה משתלבים יחד. יתבצע תהליך כולל של עגינת המדרגות  כך שהמדרגות יתאימו מן סתם למקום התקנתם לא להתפשר על האיכות המדרגות.

  אמנות המעקות האלומיניום

  הכל אודות חומרי גלם מעולים העמידים בלחץ

  עמידות האלומניום

  ישנם חומרים מאלומיניום שהם שבירים ומסוכנים למעקות אלומיניום: כגון יציקת אלומיניום או מזת חומר מסוכן ושביר ומסוכן לילדנו.

  אלום סטייל פיתחה מעקות העומדים בתקן העולמי גם בישראל. בלתי שבירים וחזקים מאד.

  המעקות מיוצרים מאלומיניום מלא. כמו כן החברה מתמחה בכיפוף אלומיניום מלא ללא עיוותים או פיצוצים בחומר.

   

  כל האלמנטים במכשור מתקדם ביותר לחברה יש מכשור לקימור האלומיניום עד לעובי של 1 ס"מ וזאת ללא גרימת נזקים לחומר.

  נגן וידאו

  גלריה חלונות פתיחה

  תמונות אלום סטייל

  גם אנחנו עובדים עם אלום סטייל