בס״ד

לשיחת ייעוץ ללא עלות התקשרו 052-2502160

כל מה שכדאי לדעת על מעקות אלומיניום

כל מה שכדאי לדעת על מעקות אלומיניום

חברתנו מתמחה במעקות אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים.

 ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות.  משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה.  בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים  לא טיפול בחלודה ולא צביעה.  ניתן לצבוע בכל צבעי הקשת.
אנו באלום סטייל מייצרים מוצרים ייחודיים וחדשניים.  המעקות מיוצרים מאלומיניום בלבד ובשילוב חומרים נוספים כגון עץ, זכוכית, פרספקט.  המעקות מיוצרים מפרופיל מיוחד למעקות, פרופיל מסיבי המעניק בטחון ללקוח וביחד עם זאת נותן מקום ליופי בטעם האישי.

 

איכות האלומיניום

התורם העיקרי לצמיחה של אלום סטייל  הוא ההשקעה המתמדת של מאמצים משמעותיים בפיתוח ושימוש בטכנולוגיות מודרניות, המסוגלים להבטיח את הייצור של המוצרים בעיצוב ואיכות גבוהה.
כחלק מתוכנית הייצור אלום סטייל שולחת את מוצריה לפני צביעה לציפוי אלגון או ציפויים אחרים כדי למנוע קורוזיה ממליחות הים ומניעה של הסרת הצבע מהמוצרים. יחד עם זאת אנו באלום סטייל מגיעים למראה דקורטיבי ועיצוב אסתטי של החומר.
 ציפוי האלגון (בין 1-2.5 מיקרון) משיג איכות מקסימלית, המקבילה לעובי של 18-21 מ"מ בעובי האלומיניום. לאור זאת אלום סטייל מרשה לעצמה לתת 5 שנות אחריות, האחריות כוללת את הצבע והמוצרים הנלווים.
באלום סטייל מייצרים את המעקות מאלומיניום ועם כל יתרונותיו ניתנת לנו את היכולת להתגבר על התחרות עם הברז.  המגוון של העיצובים, הטכניקות הקלות והייצור באמצעות אלומיניום 60/61 נותן יתרון ומבטיח חוזק גדול גם בתנאי מזג אוויר מיוחדים, כגון חוף הים.
האיכות של המכשירים המשמשים להשגת מטרה זו אשר נותנת מענה לכל אלמנט הדומה לברזל.  כך שלקוח מקבל מוצר שהוא מעוניין עם היתרונות של האלומיניום.

מעקה נירוסטה

אולי יעניין אותך גם

מערכת חלונות ודלתות המשלבת עיצוב בסגנון חלון פתיחה על צירים מאלומיניום. אטום, אמין ועמיד לאורך שנים.

חלונות-אלומיניום

בחירת חלון לבית בחירת חלון אומניום לבית בבחירת חלון , כדאי להקפיד על כמה כללים שיסייעו לכם לעצב את ביתכם בטוב טעם, בכדי להשיג את

קרא עוד »
גגון והגנה לדלת בצדדים מפני גשם

גגון לדלת ולחלון‏

גגון לדלת ולחלון גגון איכותי לדלת או לחלון‏ לגלריית תמונות לחץ כאן סוכך לדלת כניסה 7 לגלריית סרטונים לחץ כאן סוכך וגגון לדלת כניסה, גגון למרפסות. לקוחות

קרא עוד »
גגון חן

גגון לכניסה לבית

גגון לכניסה לבית כל הבתים יכולים ליהנות מצל סוכך שמש או גגון, סביר להניח כי הבית שלך יכול להפיק תועלת מדי , אבל אתה יכול להיות

קרא עוד »