כל מה שיש על אלומניום

  כאן תוכלו לשאול

  כל מה שכדאי לדעת על מעקות אלומיניום

  חברתנו מתמחה במעקות אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים.    ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות

  קרא עוד….

  כאשר בונים בית צריך לקחת בחשבון את האסתטיקה הכללית של המבנה. אומנם אחד השיקולים המכריעים הוא התקציב אך בל נשכח כי ההחלטות הסופיות לוקחות אותנו לתקופה של כ- 20 שנים לכן כדאי להשקיע מחשבה ולא לתת לשיקול התקציבי את השיקול היחיד.

  קרא עוד….

  עיצוב המשרד שלכם הוא "חלון הראווה" של העסק, אשר מביע את טעמכם, מבטא את העדפותיכם, גם אם מדובר בעסק רשמי, ומעביר מסר למי שנכנס אליו. לכן, אם אתם מרגישים שהמשרד שלכם זקוק לשיפור קטן או אולי נכנסתם למבנה חדש

  קרא עוד….

  מעקה אלומיניום של "אלום סטייל" מגשים כל חלום.
  מעקה בקווים נקיים ואלגנטיים בדוגמאות שונות.
  אדריכלים ומעצבים יעריכו את יכולות החומר
  לכל דוגמה של מעקה ברזל.
  צבע
  במעקה אלומיניום ניתן לצבוע בצבעים סטנדרטיים הכוללים:

  קרא עוד….

  אחד השינויים היותר גדולים,שניתן לבצע במהלך שיפוץ או שינוי חדרי הבית הוא עיצוב מחודש לחלונות ופתחי הבית . באופן טבעי, חלק גדול מאיתנו מתקשר לכמה בעלי מקצוע המקצוענים, או לאנשים שאינם מבינים, כדי להחליט איזה

  קרא עוד….

    מעקות במרפסת לפי מכון התקנים גובה מעקה צריך להיות לפחות  105 ס"מ ממקום העמידה. בהנחיות של מכון התקנים לבניית מעקה  קיים מסמך המספק מפרט, הסברים, שרטוטים, תמונות, ודוגמאות  

  קרא עוד.

  כל מה שחשוב לדעת על מעקה

  כאשר בונים בית צריך לקחת בחשבון את האסתטיקה הכללית של המבנה. אומנם אחד השיקולים המכריעים הוא התקציב אך בל נשכח כי ההחלטות הסופיות לוקחות אותנו לתקופה של כ- 20 שנים לכן כדאי להשקיע מחשבה ולא לתת לשי..

  קרא עוד….

  בשנים האחרונות, אלום סטיל התקין סוככים/גגונים , כוללים סוככים מתקפלים וקבועים מסחריים במגוון מדהים של חומרים. אנו מתקינים סוככים תיקנים וכזכים , ואנו גאים בשביעות הרצון של לקוחותינו . הסוככים מסחרי אלומיניום  ובד ומעטרים את חלון הראווה של בתי עסק. רבים ברחבי הארץ עשים מהגגונים של אלום סטייל .

  קרא עוד….

  בין אם אתה עסק קטן, משרד, בית ספר, בית מלון, משרד ממשלתי, מפעל מסחרי בקנה מידה גדול,
  אנחנו בטוחים שיש פתרון לפרויקט שלך. זה הניסיון שלנו שעושה את ההבדל.

  באלום סטיל אנו מאמינים כי כל פרויקט הוא שונה ונפרד ולכן יש לנו את המומחיות בתעשייה כדי לייעץ לך על המוצר הטוב ביותר שיספק את הפונקציונליות ואת הסגנון שיתאימו לכל סביבה.

  קרא עוד….

  חלון:1. פתח העשוי בקיר בית או בכל מבנה אחר – לחדירת אור ואויר פנימה. להבטה בעדו החוצה וכדומה. 2. מסגרת שקבועות בה שמשות זכוכית והיא סוגרת את הפתח. זו ההגדרה לחלון במילון אבן שושן.  לאחר ..

  קרא עוד….

  אחד השינויים היותר גדולים,שניתן לבצע במהלך שיפוץ או שינוי חדרי הבית הוא עיצוב מחודש לחלונות ופתחי הבית . באופן טבעי, חלק גדול מאיתנו מתקשר לכמה בעלי מקצוע המקצוענים, או לאנשים שאינם מבינים, כדי להחליט איזה 

  קרא עוד….

  הקונסטרוקציה נעשית מאלומיניום מלא.

  האלומיניום  מקנה למדרגות חוזק ועמידות בפני תופעות של שחיקה בלאי קורוזיה וחלודה.

  כמו כן ניתן לשלב מדרגות מעץ, זכוכית ואלומיניום עם מעקות תואמים. השילוב וההתאמה בין המעקה למדרגות הוא לפי בחירת הלקוח.

  קרא עוד….

  סוככים, וגגון לדלת כניסה, גגון למרפסות, אלומיניום  גגון יהיה מגווני חלון.

  לקוחות  המעוניינים להפחית את עלויות מיזוג אוויר ולהגן על ריהוט פנים מבוהק השמש ייתכן שירצו לשקול הוספת סוככים / גגונן לכניסה לבית.

  קרא עוד….

  כל הבתים יכולים ליהנות מצל סוכך שמש או גגון,

  סביר להניח כי הבית שלך יכול להפיק תועלת מדי , אבל אתה יכול להיות מודאג לגבי שאלה אם הבית שלך יתאים לחופה או בצל שמש. התשובה לשאלה זו היא בהחלט כן! ישנם מאות סגנונות, צבעים, עיצובים וחומרים שממנו ניתן לבחור. זה אומר שאנחנו יכולים לספק כל בית שלכם. עם גגוןאישית מעוצב שמתאימה לסגנון האישי של הבית שלך ועיצוב .

  קרא עוד….

  חברת אלום סטייל המובילה את תחום ייצור, תכנון ושיווק הפרופילים, סורגים העמידים, שערים,גדרות ושלל פתרונות אלומיניום מתקדמים ומקצועיים הן בעבור אדריכלים ומעצבי פנים, והן בעבור לקוחות פרטיים המעוניינים להכניס לביתם מוצרי איכות מובחרים של עבודות אלומיניום מקצועיות ואיכותיות.

  קרא עוד….

  חברת אלום סטייל , מייצרת סורגים לבית, וביטחון הבית, ולביטחון הילדים, שלכם  היא מהמובילות בישראל, הינה בעלת מוניטין רב וקשר ארוך טווח עם מגוון רחב של לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים. חלק מתחומי פעילות החברה מתן שרות  למוסדות חינוך, קניונים, בתי מלון וחברות. 

  קרא עוד….

  לקוחות המעוניינים להפחית את עלויות מיזוג אוויר ולהגן על ריהוט פנים מבוהק השמש ייתכן שירצו לשקול הוספת סוככים / גגונים לכניסה לבית .
  סוככים קבועים או נשלפים יכולים לצמצם את השימוש במיזוג אוויר בבית בקיץ באופן משמעותי, חיסכון באנרגיה .

  .קרא עוד…

  איכות הצביעה IRON צבע  האבקה עם התכונות הטובות ביותר הם צבעי אבקת ציפוי   צביעה באבקה היא לטווח ארוך, הציפוי מביא לתוצאות מעולות. ולה יתרונות רבים:  

  קרא עוד….

  גם אנחנו עובדים עם אלום סטייל