מעקות החברה

  חברתנו מתמחה במעקות אלומיניום בסגנון עתיק עם קימורים. ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה. בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים – לא טיפול בחלודה ולא צביעה בכל שנה.

  איכות האלומיניום

  התורם העיקרי לצמיחה של אלום סטייל  הוא ההשקעה המתמדת של מאמצים משמעותיים בפיתוח ושימוש בטכנולוגיות מודרניות, המסוגלים להבטיח את הייצור של המוצרים בעיצוב ואיכות גבוהה. כחלק מתוכנית הייצור, אלום סטייל שולחת את מוצריה לפני צביעה לציפוי אלגון או ציפויים אחרים כדי למנוע קורוזיה ממליחות הים ומניעה של הסרת הצבע מהמוצרים. יחד עם זאת אנו באלום סטייל מגיעים למראה דקורטיבי ועיצוב אסתטי של החומר.

  אלום סטייל

  באלום סטייל מייצרים את מעקות האלומיניום. עם כל יתרונותיו, ניתנת לנו היכולת להתגבר על התחרות עם הברזל. המגוון של העיצובים, הטכניקות הקלות והייצור באמצעות אלומיניום 60/61 נותן יתרון ומבטיח חוזק גדול גם בתנאי מזג אוויר מיוחדים, כגון חוף הים.

   

  האפשרויות בלתי מוגבלות: מעקה זכוכית בלבד, מעקה זכוכית בשילוב עץ, מעקה זכוכית בשילוב אלומיניום, מעקה זכוכית בשילוב נירוסטה. הכול תוך שימת דגש על היופי והבטיחות כאחד.

  מעקה נירוסטה היא חומר אל חלד, מתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה.

  באקלים ליד הים, אינו מקבל כתמים ושינוי בחומר. כך הלקוחות זוכים במוצר שאינו דורש טיפול לאורך השנים.

   

  נגן וידאו

  הגלריה שלנו

  תמונות

  גם אנחנו עובדים עם אלום סטייל