סורגים לחלונות

לא סתם סורגים אלומיניום מעוצבים תופסים מיקום של כבוד בבית הישראלי. הם מעוצבים, מהאלמנטים המהווים יופי לחלון. סורגים לחלון בחדרים מיוצרים מאלומיניום. קיים מגוון רחב של סורגים מחומרים העמידים לאורך שנים וניתנים להתאמה למידה הרצויה. כל סורג מעוצב שאנו מספקים, וסורגים למרפסת שלנו מחוזקים בשיטה מיוחדת. אלומיניום ייחודי העובר תהליך ציפוי וצביעה בשמירה על מבנה הסורג לאורך שנים.

לסורגים מעוצבים יש יתרונות רבים וזאת מעבר לעיצובים המרשימים והגמורים שלא מותירים מקום לדמיון. למעשה סורגים אלו שאלום סטייל מיצר, חזקים ובטוחים יותר מסורג ברזל וחוסכים כסף רב ומאמצים מיותרים, כך שאין צורך לצבוע את הסורג כל שנה. מעבר לכך, אין צורך להתעסק עם סורג שבמהלך השנים מחליד ומקבל קורזיה.

הצד הבטיחותי של הסורג

סורג לחלונות מעוצבים, הם בטיחותיים ביותר. כאשר מדובר בסורג אלומיניום המיועד לחדרי ילדים, או באופן כללי כאשר ישנם ילדים קטנים בבית. אם נשווה את הסורגים לסורגים רגילים ממתכת, ילדים יכולים להזדהם מחלודה בסורג, בעוד שבסורג אלומיניום אין חלודה הם חזקים ואינם צריכים טיפול.

מגוון עיצובים מרהיבים כיד הדמיון

בתחום סורגים אלו, ניתן לראות מגוון רב של עיצובים מרשימים ומשנה לשנה הטרנדים והעיצובים הולכים ומתקדמים. את הסורגים ניתן למצוא במגוון רחב של חלונות ודלתות מרפסות.  מעבר לכך, סוגים אחרים של חומרים עמידים לאורך שנים רבות. את סרגים אלו, ניתן לשלב עם סורג נפתח לטיפול המזגן או לצרכים שונים.

סורגם לבית

סורגים.

סורגים לבית נועדו להגן עלינו מפני פורצים מבחוץ וגם להגן עלינו מפני נפילות מהבית.

כאשר אנו מתגוררים בקומות גבוהות אנו יכולים לחשוב שאנו לא זקוקים להתקנת סורגים, כי הרי אין גנב שיטפס לקומה שמינית כדי לפרוץ לביתנו. זה נכון שאין זה סביר שגנב יטפס לקומות גבוהות אך בקומות הגבוהות קיים סיכון אחר והוא הנפילה למטה. בעיקר כאשר יש ילדים בבית אבל לא רק כל אדם זקוק להגנה מפני הנפילה.

כאשר מגיעים לשלב של בחירת הסורג לבית חייבים לקחת בחשבון כמה שיקולים:

  1.  מאיזה חומר מכינים את הסורג? מה החוזק של החומר?

  2.  לשים לב לרווחים שבין הפתחים שנוצרים בעיצוב.

  3.  כיצד מתקינים את הסורג? האם ההתקנה בטוחה וחזקה?

  4.  להתאים את העיצוב של סורג לסגנון של הבית.

דף הבית

סורגים מעוצבים
כאשר מגיעים לשלב של התקנת סורגים בבית אך חוששים שהבית יקבל מראה של בית הסוהר' כדאי לדעת כי יש אפשרות להתקין סורגים מעוצבים. עיצוב הסורגים מגשים לך חלום, הם תוכננו במיוחד כדי להיראות ייחודיים ואטרקטיביים המעניקים לבית מראה אסתטי. ניתן לצבוע את הסורגים לפי טעמכם הצבע מוסיף יופי ועיצוב. קיים מבחר בלתי נדלה של סורגים מאלומיניום כאשר הם מעטרים את הבית.

באלום סטייל מייצרים סורגים מאלומיניום.  ההרכב הכימי של האלומיניום ותכונותיו הייחודיות: משקל נמוך וחוזק, הופכים את האלומיניום למתכת עמידה לחלוטין בפני תופעות של שחיקה, בלאי, קורוזיה וחלודה. בשילוב של כל יתרונותיו, זוכים הלקוחות במוצר איכותי שאינו דורש טיפול לאורך השנים  לא טיפול בחלודה ולא צביעה.

גדר אלומיניום

שיטת הנפחות באלומיניום הייחודית לאלום סטייל, מאפשרת לכל אדם להינות מאלמנטים של  אלומיניום ואביזרים לסורגים, למעקות או פרזולים דקורטיביים, כדי ליצור מוצרי אלומיניום באיכות גבוהה.

סורגים במחיר המשתלם בישראל

 

נגן וידאו

סורג אלומיניום

אלומיניום

גם אנחנו עובדים עם אלום סטייל