בס״ד

לשיחת ייעוץ ללא עלות התקשרו 052-2502160

עיצוב הבית

עיצוב הבית

חברת אלום סטייל המובילה את תחום ייצור, תכנון ושיווק הפרופילים, סורגים העמידים, שערים,גדרות ושלל פתרונות אלומיניום מתקדמים ומקצועיים הן בעבור אדריכלים ומעצבי פנים, והן בעבור לקוחות פרטיים המעוניינים להכניס לביתם מוצרי איכות מובחרים של עבודות אלומיניום מקצועיות ואיכותיות.
בחברתנו אנו מאמינים כי עיצוב בייתי נכון והולם אשר משלב בתוכו מגוון עשיר של פרטי עיצוב מיוחדים וייחודיים הינו חשוב ומהותי הן בעבור מראה פני הבית, והן בעבור הגברת תחושת הנינוחות בבית.
על כן, נרצה להמליץ ולשבח את חברת סטיק דקור, החברה המקצועית והוותיקה לייצור אמין ואיכותי של מדבקות קיר וטפטים העמידים האמינים לכל מטרה.
מדוע השימוש במדבקות קיר הינו שימוש נכון לעיצוב מודרני ?

עיצוב של קירות הבית על ידי שימוש במדבקות קיר לסלון, מדבקות קיר לחדר השינה, לחדרי ילדים, למטבח או לכל חלל וקיר בבית אותם נבחר לעצב, הוא עיצוב נכון וחדשני.
שכן, מדבקות קיר מהוות פתרון אידאלי לעיצוב מקסימלי וייחודי, אשר אינו מהווה גורם מפריע או שמא מפגע לקיר.
מדבקות קיר של חברת סטיק דקור מיוצרות מחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים ללא פשרות, ועל כן תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי רכשתם מוצר איכותי ועמיד אשר ילווה אתכם למשך שנים ארוכות (בנראות גבוהה וטובה), ויחד עם זאת תוכלו ליהנות מהדבקה נוחה והסרה פשוטה של מדבקות הקיר של חברת סטיק דקור.
עיצוב בית בסגנון מודרני ועכשווי הוא עיצוב מאוד מבוקש ואהוב (במיוחד בשנים האחרונות), והוא זה שמשלב באופן מדויק ומושלם את כניסת תחום המדבקות קיר לתחום העיצוב העכשווי.
שכן, השימוש במדבקות קיר מעוצבות, הינו שימוש נכון וראוי לכדי הגעה למראה קלאסי, נקי וייחודי של כל קיר וכל חלל.

היכן כדאי לעשות שימוש במדבקות קיר ? בכל חלל וקיר בבית ?

השימוש במדבקות קיר הוא איננו שימוש מחייב, ועל כן ניתן לראות כי אנשים רבים בוחרים להשתמש ולהדביק את מדבקות הקיר במקומות שונים ובחדרים שונים.
מצד אחד ניתן לראות שימוש נרחב במדבקת קיר שעון (המשמשת כשעון לכל דבר, ומהווה פתרון עיצובי חדשני ומיוחד), על קיר של סלון או במרכזו של מטבח מודרני.
ומצד שני, ניתן לראות הדבקת מדבקת קיר בחדר ילדים צבעוני ומקושט, בו מעוניינים ההורים ליצור אווירה של שמחה וצבעוניות.
ניתן לומר בבירור כי כמו בתחום העיצוב הנרחב וכמו שלכל אחד ישנן אהבות שונות והעדפות מסוימות, כך גם בתחום בחירת המדבקות קיר ובבחירת הקיר והחלל בהם יהיו הן מודבקות.
לכל אדם יש את שיקוליו והעדפותיו אשר יובילו אותו לבחירת מדבקת קיר בעיצוב ייחודי ונבחר, ועם זאת יבחר גם את האזור הרצוי להדבקתה.

כששירות מקצועי, אישי ומוקפד פוגש באיכות ללא פשרות- סטיק דקור !

חברת סטיק דקור פועלת בתחום התכנון, הייצור והשיווק המובילים של תחום מדבקות הקיר מזה שנים רבות.
על כן בחברה פועלים מיטב המומחים בעיצוב גרפי מתקדם, לצד נותני השירות האדיבים והקשובים.
שילוב מנצח זה, הכולל בתוכו אנשי מקצוע מיומנים ומסורים, לצד שירות מעולה ומוקפד לכל פרויקט ולכל בקשה, הם אלו שיוצרים את הצלחת החברה ואת טיב איכות מוצריה.

חלון בלגי

אולי יעניין אותך גם

גגון חן

גגון לכניסה לבית

גגון לכניסה לבית כל הבתים יכולים ליהנות מצל סוכך שמש או גגון, סביר להניח כי הבית שלך יכול להפיק תועלת מדי , אבל אתה יכול להיות

קרא עוד »
מערכת חלונות ודלתות המשלבת עיצוב בסגנון חלון פתיחה על צירים מאלומיניום. אטום, אמין ועמיד לאורך שנים.

חלונות-אלומיניום

בחירת חלון לבית בחירת חלון אומניום לבית בבחירת חלון , כדאי להקפיד על כמה כללים שיסייעו לכם לעצב את ביתכם בטוב טעם, בכדי להשיג את

קרא עוד »