תריסי הזזה

תריסים המעוצבים ומותאמים בחיבור וחיתוך ישר.
שלבי אלומיניום משוך או שלבי אלומיניום מוקצף המהווים הגנה מפני חום וקור.
אפשרות לשלבי פלסטיק.
התריסים מותאמים לכל הפתחים.
אפשרות לתריסי סורג להגנה מפני פריצה
חדש!!! ניתן למצוא אותנו גם בפייסבוק (facebook) 
אנו מבטיחים לכם מענה מהיר, שירות מקצועי ומחיר הוגן. 
אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי שנוכל לספק לכם את השירות שלו אתם זקוקים בהקדם האפשרי!

תריס גלילה חשמלי אור

התריסים מותאמים לכל הפתחים

התריסים שלנו מתחלקים לכמה משפחות עיקריות: תריסי הזזה – תריסי גלילה, תריסי חלונות כיס, תריסי גלילה ידני.
תריסי הזזה– תריסים הנימצים בתך מזגרת אלומיניום ובתך המסגרת ישנם שלבים תריסים הנפתחים להחנסת האר או להזזיז את התריס תריס הזזה עם סורג נגד פריצות חזקה יותר, עמיד יותר ויפה יותר. מבנה תריס סורג בכול שלב יש מוט ברזל עגול מצד לצד המתחבר מסגרת כדי שיהיה קשה פרוץ יחודי הכולל מסגרת מפרופיל אלומיום מחוזק יעודי תריס סורג, מסילות אלומיניום חיזוק פנימיים, ומקנה לה בין השאר חוזק נוסף. מילוי בתך הפרופיל שלב אלומניום עם גומי מקנה לה בידוד טרמי ואקוסטי מעולה זאת בנוסף לפס אטימה מגומי שמולבש על השלב. תריס הזזה מהווה את הפלטפורמה לעיצוב כל הסדרות התריסים.

תריס הזזה– המעמיד את תריסי ההזזה שלנו ברמה אחת מעל כולם. כל מרכיבי התריס בנויים מחומרים עמידים בפני נזקי טבע והיא כוללת מסגרת אלומיניום קשיחה שלבים אלומניום או פלסתיק בהכות גבוה PVC ברמת עמידות גבוהה מאד בפני נזקי טבע יותר מכל תריס אחר. התריס שלב מוקצף כוללת מילוי מוקצף המקנה לשב בידוד אקוסטי וטרמי מצויין. תריס עשוי מאלומיניום צבוע והמסילות אלומיניום צבועות בצבע לפי בחירת הלכוח כך שהתכונות של התריס נשמר. חשוב לציין שכל שלבי היצור מבוצעים במפעלינו תוך הקפדה על רמת בקרת איכות גבוהה מאד. רק מפעל שמרכז את כל שלבי היצור במקום אחד יכול לפקח ברמה כזאת.

קליל אופיס 2200

אתם מוזמנים לגלוש באתר ולמצוא את תריסי המתאימה לכם.
שוק התריסים מוצף במגוון רחב מאוד של כל סוגי בתי מלכה שונים. בדרך כלל, תריסים הזזה אלה שנים מתריסי גלילה בעיצוב שלהן, בסוג ואיכות החומרים ואף בסגנונות תריסי גלילה. בשל שהתריס נחנס תוך ארגז עליון. כי קיימים סוגים רבים של שלבים ישנם שלבי אור שלב מחורץ שלב חושך, רבים מאיתנו עשויים להתבלבל ולא להבין כיצד עלינו לבחור את התריס לבית באופן הטוב והיעיל ביותר. לפניכם כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון בטרם רכישת תריסים לבית, ובכלל זה עיצוב התריס, החומרים ממנה היא עשויה ועוד…

איזה תפקיד יש לתריסים בעיצוב הבית?
בעת רכישת תריס, אנשים רבים אינם לוקחים בחשבון את סוג התריס ואת התפקיד ההגנה לבית ואת המראה הבית הכללי. התריסים הינה עניין שלא רצוי להתפשר עליו, וזאת בשל מספר סיבות עיקרית. הראשונה שבהן היא העובדה שהתריסים לבית היא לרוב הדבר הראשון שנראה בעת מעבר ליד הבית. כאשר התריס יפה או מרשים, הבית כולו יפה ומרשים. לעומת זאת, תריס מעוצב לבית מראה יוקרתי וייחודי יותר. הסיבה השנייה היא ההתאמה של עיצוב. מדובר בעניין שחשוב מאוד לקחת בחשבון, שכן תריסים שאינה מתאימה לשאר עיצוב הבית או אף מעוצבת בשונה מאוד משאר עיצוב הבית, להיראות לא שייכת ולגרום לעיצוב הבית.
עלויות של סוגי התריסים.

חשוב מאוד שלא לחסוך במיוחד בעלויות בעת רכישת תריסים לבית. אין פירוש הדבר שיש לקנות בהכרח את התריס המתאים היקרה ביותר בשוק, אך עם זאת, מומלץ מאוד שלא לבחור בתריס על בסיס המחיר שלה או רק בשל העובדה שהיא זולה יותר משאר התריסים בהן נתקלנו. למרות שרכישת תריסים היא לעיטים אינו עסק זול במיוחד, חשוב להבין כי מדובר בהוצאה דיי נדירה, שאינה חוזרת על עצמה על בסיס חודשי ואף לא על בסיס שנתי. על מנת שנוכל להימנע מהוצאת סכומי כסף גדולים בעתיד או החלפת תריסים בכל מספר שנים, רצוי מאוד לרכוש תריס איכותית ככל הניתן,